مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
مو
رنگ مو

جدیدترین ترندهای رنگ موی زمستان

فهرست مطالب

با تغییر فصل و شروع زمستان، به احتمال زیاد، شما نیز می‌خواهید رنگ موی خود را تغییر دهید و اعتمادبه‌نفس و جذابیت خود را بیشتر کنید؛ بنابراین، در این مطلب، لیستی از زیباترین رنگ موی ترند زمستان را برای شما تهیه کرده‌ایم. با کمک این لیست، می‌توانید برای تغییر رنگ موهای خود انگیزه بگیرید، ظاهر خود را تازه کنید و با کمی تنوع وارد این فصل سرد شوید!

چه زمانی رنگ موهای خود را زمستانه کنیم؟

بهتر است پیش از شروع زمستان، برای تغییر رنگ موهای خود اقدام کنید. البته زمان تغییر رنگ مو به ترجیحات شخصی، شرایط موها و بودجه شما نیز بستگی دارد. زمانی که برای تغییر آماده‌اید و از تصمیم خود مطمئن هستید، بهتر است رنگ موهای خود را تغییر دهید. همچنین شما می‌توانید با آرایشگاه‌های معتبری مانند آرایشگاه‌های سایت صندلی نیز درباره رنگ موی زمستانی و زمان مناسب برای تغییر رنگ مو مشورت کنید.

کدام طیف رنگ مو برای زمستان مناسب تر است؟

رنگ‌های روشن و سرد برای زمستان مناسب‌تر هستند. اگر به دنبال رنگ موی ترند زمستان هستید، ما رنگ مو خاکستری و سفید پلاتینی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همچنین می‌توانید رنگ‌های گرمی مانند کاراملی و عسلی را نیز امتحان کنید. رنگ‌های تیره نیز می‌توانند مکملی عالی برای آب‌وهوای ابری و تاریک فصل زمستان باشند.

همچنین رنگ‌های فانتزی مانند قرمز و بنفش از ترندهای زمستان امسال محسوب می‌شوند و سروصدای بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به پا کرده‌اند. این رنگ‌ها می‌توانند روزهای تاریک زمستان را روشن کنند؛ ولی، اگر می‌خواهید همیشه شاداب و سالم به نظر برسند، باید برای نگهداری از آن‌ها در مقایسه با دیگر رنگ‌ها بیشتر تلاش کنید.

ترجیحات شخصی شما نیز نقش مهمی را در انتخاب بهترین رنگ موی مناسب زمستان ایفا می‌کند؛ بنابراین، پاسخ صحیح یا اشتباهی برای این سؤال وجود ندارد. چه رنگی شما را زیباتر می‌کند و اعتمادبه‌نفس شما را افزایش می‌دهد؟ این رنگ را انتخاب کنید. این نکته از هر ترندی مهم‌تر است. آرایشگرهای آرایشگاه‌های معتبر می‌توانند به شما بگویند کدام رنگ موی ترند می‌تواند چهره شما را در ماه‌های سرد و برفی زیباتر نشان دهد.

جدیدترین رنگ موی ترند زمستان

جدیدترین رنگ موی ترند زمستان عبارت‌اند از:

آمبره کاراملی

اولین رنگی که می‌خواهیم در لیست رنگ مو مناسب فصل زمستان معرفی کنیم، آمبره کاراملی است. به احتمال زیاد، می‌دانید که آمبره به رنگ مویی گفته می‌شود که ریشه آن رنگ تیره‌تری در مقایسه با دیگر بخش‌ها دارد. آمبره کاراملی با ریشه قهوه‌ای یا حتی سیاه می‌تواند زیبایی خاصی به موی بلند شما هدیه دهد.

قهوه ای طبیعی

رنگ قهوه‌ای طبیعی می‌تواند نور را به‌خوبی منعکس کند؛ بنابراین، می‌تواند ظاهری بسیار درخشنده و سالم را به شما هدیه دهد و برای بیشتر انواع تناژ پوست مناسب است. ازآنجایی‌که رنگ موی قهوه‌ای طبیعی پررنگ یکی از ترندهای زمستان امسال است، زمان مناسبی برای امتحان‌کردن آن است.

قهوه ای بلوطی

تصویری که شما مشاهده می‌کنید، رنگ موی قهوه‌ای بلوطی با های‌لایت دارچینی است. به احتمال زیاد، این تصویر می‌تواند شما را برای امتحان‌کردن آن وسوسه کند. این رنگ مو بسیار شیک به نظر می‌رسد و بی‌دردسر است. اگر می‌خواهید های‌لایت‌های دوست‌داشتنی رنگ موی قهوه‌ای بلوطی خود را برجسته کنید، آن‌ها را فر کنید.

بلوند عسلی

اگر به دنبال رنگ موی گرمی برای تازه کردن ظاهر خود در زمستان هستید، ما بلوند عسلی را پیشنهاد می‌کنیم. بهتر است رنگ موی بلوند عسلی به رنگ موی طبیعی موهای شما نزدیک باشد. های‌لایت بلوند عسلی برای برجسته‌کردن ویژگی‌های صورت شما مانند چشمانتان عالی است.

سفید پلاتینی

به خاطر داشته باشید که رنگ موی سفید پلاتینی یا بلوند پلاتینی به مراقبت بسیاری در آرایشگاه و خانه نیاز دارد؛ برای مثال، باید از شامپو پلاتین یا محصولات مراقبت از مو استفاده کنید؛ ولی، ارزش این همه زحمت را دارد! اگر رنگ موی روشنی دارید یا رنگ موهای خود را روشن کرده‌اید، امتحان‌کردن این رنگ آسان‌تر خواهد شد.

خاکستری

اگر به دنبال رنگ موی ترند زمستان هستید، خاکستری می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اگر می‌خواهید چنین رنگ مویی را داشته باشید، باید زمان طولانی‌تری در مقایسه با سایر رنگ‌ها در صندلی آرایشگاه بنشینید. این رنگ مو به ریشه‌های شما آسیب کمتری می‌رساند و می‌تواند ظاهری عالی را به شما هدیه دهد. اگر موی بلندی دارید یا موهایتان حالت‌دار هستند، حتما این رنگ مو را امتحان کنید.

شامپاینی

بیشتر مردم دوست دارند رنگ موی تیره‌تری را در فصل زمستان داشته باشند؛ ولی، رنگ موی شامپاینی گرم نیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد. اگر می‌خواهید موهایتان عالی به نظر برسند، رنگ موی های‌لایت شامپاینی را امتحان کنید.

ارغوانی

رنگ موی ارغوانی سرد و زنده است و می‌تواند توجه همگان را به خود جلب کند. حتما از روغن‌های مو برای افزایش درخشندگی این رنگ مو و کاهش وزشدن موها در زمستان استفاده کنید.

یاسی بنفش

یاسی بنفش که رنگ موی ترند زمستان است، مناسب هر فردی نیست؛ زیرا، دستیابی به این رنگ مو و نگهداری از آن به‌ویژه برای افرادی که رنگ موی تیره‌تری دارند، دشوار است و می‌تواند به موها آسیب بزند. اگر می‌خواهید این رنگ مو را امتحان کنید، از محصولات ملایم و ایمن برای حفظ این رنگ استفاده کنید و ماسک مو را نیز فراموش نکنید.

قرمز

به احتمال زیاد، خودتان نیز احساس کرده‌اید که قرمز به یکی از ترندهای زمستان امسال تبدیل شده است. ازآنجایی‌که رنگ موی قرمز انواع مختلفی دارد، انتخاب یکی از آن‌ها ممکن است دشوار باشد. اگر نمی‌دانید کدام رنگ موی قرمز مناسب شماست، تناژ پوست خود را در نظر بگیرید. اگر پوست روشنی دارید، قرمز مایل به مسی مناسب شماست. اگر پوست تیره‌تری دارید، قرمز مایل به بنفش را امتحان کنید تا زیباتر دیده شوید.

اگر رنگ پوستتان بین این دو رنگ است، رنگ موی قهوه‌ای مایل به قرمز را امتحان کنید. با رنگ موی قهوه‌ای مایل به قرمز، می‌توانید ظاهری طبیعی داشته باشید و زنانه‌تر و جذاب‌تر به نظر برسید. این رنگ را با‌های‌لایت مسی ترکیب کنید تا گرم‌تر دیده شود. البته ما همیشه به شما توصیه می‌کنیم با متخصصی در آرایشگاه‌های معتبری مانند آرایشگاه‌های سایت صندلی مشورت کنید تا بهترین رنگ مو را برای رنگ پوست خود پیدا کنید.

مسی دودی

تصاویر برخی از رنگ‌های مو مانند مسی دودی به‌اندازه‌ای جذاب هستند که نیازی به هیچ‌گونه توصیفی ندارند. اگر از تکنیک بالیاژ استفاده کنید، این رنگ مو شگفت‌انگیز خواهد شد و درخشندگی آن نظر همگان را به خود جلب خواهد کرد.

بلوند توت فرنگی

رنگ موی بلوند توت‌فرنگی که گرم و آفتابی است، می‌تواند محیط اطراف را روشن کند و انگیزه همه افراد را در روزهای ابری زمستان افزایش دهد. اگر ریشه‌های موهایتان قهوه‌ای روشن و بقیه بخش‌ها بلوند توت‌فرنگی باشد، بسیار جذاب به نظر خواهید رسید. ما عاشق تصویر این رنگ مو هستیم و به احتمال زیاد، در زندگی واقعی زیباتر دیده خواهد شد!

قهوه ای شکلاتی

اگر می‌خواهید رنگ موی جدیدی را امتحان کنید و هنوز برای رنگ‌های جیغی مانند قرمز یا ارغوانی آماده نیستید، این رنگ مو را امتحان کنید. اگر می‌خواهید فرهای موهایتان جذاب دیده شوند، رنگ موی قهوه‌ای با های‌لایت بلوطی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

زنجبیلی

اگر دنبال رنگ مویی روشن و دلگرم‌کننده برای فصل زمستان می‌گردید، رنگ موی زنجبیلی را امتحان کنید. اگر این کار را انجام دهید، هر روز با دیدن موهای خود در آینه لبخند خواهید زد. رنگ موی زنجبیلی با های‌لایت نارنجی می‌تواند گزینه‌ای عالی برای شما باشد.

صورتی پاستیلی

زمانی که می‌خواهید رنگ مویی را برای زمستان انتخاب کنید، گزینه‌های پیش روی شما بی‌نهایت هستند. به احتمال زیاد، نمی‌توانید در برابر رنگ موی صورتی پاستیلی مقاومت کنید! این رنگ مو همانند شکوفه‌های بهاری که هنوز از راه نرسیده‌اند، بسیار جذاب است.

بلوند طبیعی

رنگ موی بلوند طبیعی که آخرین رنگ موی لیست ماست، برای فصل زمستان عالی به نظر می‌رسد. اگر این رنگ مو را انتخاب کنید، خواهید توانست حسادت بسیاری از زنان را برانگیزید. اگر این رنگ مو برای شما حوصله‌سربر است، موهای دور صورت خود را های‌لایت کنید.

جمع‌بندی

ما در این مطلب از سایت صندلی، سعی کردیم جدیدترین طیف رنگ موی زمستانی را معرفی کنیم تا در طول ماه‌های سرد این فصل، جذاب و زیبا به نظر برسید. همه رنگ موهای این مطلب از رنگ‌های سردی مانند خاکستری و سفید پلاتینی تا رنگ‌های گرمی مانند قهوه‌ای مایل به قرمز و بلوند توت‌فرنگی زیبا و درخشنده هستند و می‌توانند هر فردی را وسوسه کنند؛ ولی، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما رنگ مویی متناسب با تناژ پوست خود انتخاب کنید.

اگر نمی‌دانید چه رنگی مناسب تناژ پوست شماست، به یکی از آرایشگاه‌های معتبر سایت صندلی مراجعه کنید تا متخصصان این آرایشگاه در پیداکردن بهترین رنگ مو و افزایش زیبایی ظاهرتان به شما کمک کنند. اگر می‌خواهید رنگ موهایتان دقیقا همانند تصاویر این مطلب به نظر برسند، حتما این کار را به متخصصان باتجربه و ماهر آرایشگاه‌ها بسپارید و از امتحان‌کردن آن‌ها در خانه خودداری کنید. همین‌الان می‌توانید یک صندلی در یکی از آرایشگاه‌های معتبر سایت صندلی رزرو کنید و از رنگ موی جذاب و جدید خود لذت ببرید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متن سربرگ خود را وارد کنید