مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه

جذابترین ترکیب‌های رنگ مو بدون دکلره

فهرست مطالب

تغییر رنگ مو بدون دکلره یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای ایجاد تغییر در چهره بانوان و حتی آقایان محسوب می‌شود؛ زیرا، دکلره می‌تواند آسیب‌های غیرقابل جبرانی به ساقه و ریشه موها بزند. در ادامه این مقاله از صندلی، جذابترین انواع رنگ مو بدون دکلره را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید مناسب‌ترین ترکیب را با توجه به سلایق و ویژگی‌های چهره خود انتخاب کنید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره شکلاتی دودی

مهم نیست چه سنی دارید، این رنگ مو بدون دکلره می‌تواند چهره‌ای جذاب و جوان به شما هدیه دهد. همچنین اگر از آثار باقی مانده رنگ‌های قبلی موهای خود ناراضی هستید، این رنگ مناسب شماست؛ زیرا، می‌تواند رنگ موهای شما را یکدست کند. رنگ مو کاکائویی ۷.۰۷، اکسیدان ۹% و رنگ مو دودی ۶.۱ را با یکدیگر ترکیب کنید و به موهای خود بزنید تا صاحب مویی با رنگ شکلاتی دودی شوید.

بیشتر بخوانید: رنگ موی مناسب پوست

البته به خاطر داشته باشید برای ساخت این ترکیب مو بدون دکلره، باید رنگ موی دودی را کمتر از رنگ موی دیگر و میزان اکسیدان را ۱.۵ برابر رنگ مو درون کاسه رنگ بریزید. از استفاده از کاسه فلزی خودداری کنید؛ زیرا، کاسه‌ای از این جنس می‌تواند تأثیرگذاری رنگ را کاهش دهد. بهتر است پس از رنگ کردن موها، ۳۵ دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را شست‌وشو دهید.

ترکیب رنگ مو شرابی بدون دکلره

اگر می‌خواهید خاص و زیبا دیده شوید، رنگ مو شرابی بدون دکلره مناسب شماست. مهم نیست رنگ چهره شما چه رنگ است، این رنگ مو می‌تواند هر چهره‌ای را خاص و منحصربه‌فرد کند. برای ساخت فرمول رنگ مو بدون دکلره شرابی، رنگ موی شرابی بنفش، رنگ موی شرابی ۳.۶ و اکسیدان ۹% را با یکدیگر به‌خوبی ترکیب کنید.

همانند ترکیب رنگ موی پیشین، اکسیدان باید ۱.۵ برابر رنگ مو باشد. پس از زدن این ترکیب رنگ به موها، نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را شست‌وشو دهید. اگر می‌خواهید ماندگاری رنگ مو را بیشتر کنید، بهتر است حداقل سه روز از رفتن به حمام و زدن شامپو به موی خود خودداری کنید.

ترکیب رنگ مو عسلی بدون دکلره

اگر رنگ پوستتان روشن است، بهتر است رنگ مو عسلی بدون دکلره را امتحان کنید. اگر می‌خواهید موهای خود را برای اولین بار رنگ کنید؛ ما این ترکیب رنگ مو را به دلیل سادگی فرمول ساخت آن به شما پیشنهاد می‌دهیم. رنگ مو بلوند عسلی روشن ۸.۵۷، رنگ مو بژ متوسط ۷.۵۱، واریاسیون طلایی و اکسیدان ۶% را با یکدیگر ترکیب کنید تا ترکیب رنگ مو عسلی به دست آید.

بیشتر بخوانید: رنگ مو گیاهی

از واریاسیون طلایی به‌اندازه ۵ سانتی‌متر و از اکسیدان به‌اندازه ۱.۵ برابر رنگ مو استفاده کنید. بهتر است حدود ۳۵ دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را شست‌شو دهید. اگر به دنبال روشن ترین رنگ مو بدون دکلره عسلی هستید، ابتدا از واریاسیون ۰۰۰ و اکسیدان ۱۲% و سپس از ترکیب رنگ مو ذکرشده استفاده کنید. پس از ۴۵ تا ۶۰ دقیقه، اقدام به شستن موهای خود کنید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره کاراملی

اگر می‌خواهید چهره‌ای کلاسیک و براساس مد روز داشته باشید، رنگ مو کاراملی بدون دکلره را امتحان کنید. برای داشتن مویی با رنگ کاراملی روشن، باید از دکلره استفاده کنید؛ ولی، برای داشتن مویی با رنگ کاراملی تیره، لازم نیست پودر دکلره خریداری کنید. رنگ کاراملی ۸، رنگ بلوند متوسط ۷ (به میزان ۰.۵ برابر رنگ کاراملی) و اکسیدان ۹% را با یکدیگر ترکیب کنید. این ترکیب رنگ را به موهای خود بزنید و پس از ۳۸ دقیقه، موهای خود را شست‌وشو دهید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره دارچینی

اگر می‌خواهید رنگ موهای خود را کمی تغییر دهید یا به عبارت دیگر، می‌خواهید تغییر رنگ موهایتان زیاد چشم نیاید، رنگ مو دارچینی بدون دکلره را امتحان کنید. ترکیب رنگ دارچینی می‌تواند چهره شما را جوان‌تر و باطراوت‌تر نشان دهد. اگر رنگ چهره شما سفید است، رنگ موی دارچینی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های ممکن برای شما باشد.

رنگ ماهگونی ۶، طبیعی ۶، دودی ۷، واریاسیون سبز، واریاسیون آبی و اکسیدان ۶% را با یکدیگر ترکیب کنید تا این ترکیب رنگ مو به دست آید. فراموش نکنید که از اکسیدان باید به‌اندازه ۱.۵ برابر رنگ مو استفاده کنید. پس از زدن این ترکیب رنگ جذاب به مو، ۳۵ دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را شستشو دهید.

ترکیب رنگ مو خاکستری دودی بدون دکلره

اگر به دنبال بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید خود هستید، ما رنگ مو خاکستری دودی را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا، می‌تواند برای مدتی مانع دیده شدن موهای سفید شود و زمان رنگ کردن مجدد موها را به تعویق بیندازد. اگر این رنگ موی محبوب را به موهای خود بزنید، صاحب موهایی درخشان و براساس مد روز خواهید شد.

پیش از هر کاری، ابتدا رنگ مو ۰۰۰ را به موهای خود بزنید تا کمی روشن‌تر شوند. سپس رنگ بلوند خاکستری روشن A۱۰، رنگ بلوند دودی روشن ۱/۱۰، رنگ نقره ای ۱/۹۰، رنگ ۰۰۰، واریاسیون آبی، واریاسیون نقره‌ای، واریاسیون خاکستری و اکسیدان شماره ۲ را با یکدیگر ترکیب کنید و به موهای خود بزنید. مطمئن شوید میزان اکسیدان درون پیاله رنگ دو برابر رنگ موها است. یک ساعت صبر کنید و سپس رنگ موها را بررسی کنید. اگر رنگ موهایتان تیره‌تر از رنگ دلخواه است، بهتر است زمان بیشتری صبر کنید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره سرمه ای

اگر می‌خواهید تغییر رنگ موهایتان چشمگیر باشد، این ترکیب رنگ انتخاب مناسبی برای شماست. همچنین اگر دارای چهره‌ای با رنگ روشن هستید، ما این ترکیب رنگ مو جذاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای داشتن مویی با رنگ سرمه‌ای، واریاسیون آبی، اکسیدان شماره ۱ و شامپو رنگ آبی ۳.۱ را با یکدیگر ترکیب کنید. بلندی و حجم موهای خود را هنگام ریختن رنگ مو در پیاله رنگ در نظر بگیرید و اکسیدان را حتما به‌اندازه ۲ برابر رنگ مو درون پیاله بریزید. اکنون این ترکیب رنگ مو بدون دکلره را به موهای خود بزنید و ۳۵ دقیقه صبر کنید. سپس اقدام به شستن موهای خود کنید و از رنگ موی جذاب و خاص خود نهایت لذت را ببرید.

بیشتر بخوانید: چالش سفید شدن مو

ترکیب رنگ مو بیسکوییتی بدون دکلره

اگر رنگ چهره شما روشن یا گندمی است، رنگ مو بیسکوییتی بدون دکلره را امتحان کنید. رنگ مو بلوند طلایی ۸.۳، رنگ مو بلوند دودی متوسط ۷.۱ و اکسیدان ۹% را در پیاله رنگ با یکدیگر ترکیب کنید تا این رنگ مو به دست آید. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که از رنگ موی بلوند دودی متوسط باید دو برابر رنگ دیگر و از اکسیدان ۱.۵ برابر رنگ مو استفاده کنید. پس از زدن این ترکیب رنگ به موها، ۴۵ دقیقه منتظر بمانید و سپس اقدام به شستن موها کنید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره شامپاینی

اگر به دنبال رنگ مو روشن و جذاب هستید، رنگ مو شامپاینی بدون دکلره را امتحان کنید. قبل از هر کاری ابتدا باید رنگ ۰۰۰۰ و اکسیدان ۹% را با یکدیگر ترکیب کنید و موهای خود را چندین بار با این ترکیب رنگ کنید.

سپس رنگ بلوند دودی روشن ۸.۱، رنگ بژ روشن ۸.۵۱، واریاسیون بنفش (به‌اندازه ۵ سانتی‌متر)، واریاسیون نقره‌ای (به‌اندازه ۲ سانتی‌متر) و اکسیدان را با یکدیگر ترکیب کنید. بهتر است از اکسیدان به‌اندازه ۱.۵ برابر رنگ و واریاسیون استفاده کنید. این ترکیب رنگ مو را به موهای خود بزنید و پس از ۵۰ دقیقه، موهای خود را شست‌وشو دهید.

ترکیب رنگ مو عسلی زیتونی بدون دکلره

اگر چهره‌ای به رنگ گندمی متوسط یا تیره دارید، ترکیب رنگ بدون دکلره عسلی زیتونی را امتحان کنید. رنگ عسلی روشن ۸.۵۱، رنگ بلوند زیتونی روشن ۸.۳، رنگ دودی متوسط ۷.۱ ( به‌اندازه ¼ رنگ‌های ذکرشده پیشین) و اکسیدان ۹% (به‌اندازه ۱.۵ برابر رنگ‌ها) را با یکدیگر ترکیب کنید تا ترکیب عسلی زیتونی به دست آید. این ترکیب را به موهای خود بزنید و پس از حدود نیم ساعت، موهای خود را شستشو دهید.

بیشتر بخوانید: رنگ مو سال

ترکیب رنگ مو بدون دکلره نسکافه ای

از آنجایی که رنگ مو بدون دکلره نسکافه‌ای می‌تواند چهره افراد را جوان‌تر و باطراوت‌تر نشان دهد، یکی از محبوب‌ترین ترکیب رنگ‌ها محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید تغییری طبیعی در رنگ موی خود ایجاد کنید، ما رنگ نسکافه‌ای را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای داشتن مویی به این رنگ، رنگ بلوند نسکافه‌ای ۶، رنگ بلوند کاپوچینویی ۸، واریاسیون نقره‌ای و اکسیدان ۹% را با یکدیگر ترکیب کنید و به موهای خود بزنید. مطمئن شوید میزان اکسیدان درون ظرف رنگ ۱.۵ برابر رنگ‌ها و واریاسیون است. حدود نیم ساعت منتظر بمانید و سپس شروع به شست‌وشوی موهای نسکافه‌ای خود کنید.

سخن آخر

زمانی که می‌خواهید یکی از ترکیب رنگ‌های ذکرشده را انتخاب کنید، رنگ پوست خود را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که رنگ مو مورد نظر مناسب چهره شماست. نکته مهم دیگر این است که رنگ مو، واریاسیون و اکسیدان خود را فقط از یک برند خریداری کنید تا صاحب رنگ موی جذاب‌تری شوید.

اگر زمان یا حوصله کافی برای امتحان کردن ترکیب رنگ موهای بدون دکلره این مقاله را ندارید، می‌توانید یک صندلی در یکی از آرایشگاه‌های معتبر سایت صندلی رزرو کنید. ساخت فرمول جدیدترین ترکیب رنگ موهای بدون دکلره را به آرایشگر حرفه‌ای بسپارید و از تغییر چهره خود بدون هیچ دردسری لذت ببرید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متن سربرگ خود را وارد کنید