مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
ناخن
کاشت ناخن

انواع مدل های طراحی ناخن پاییزی

فهرست مطالب

پاییز از زیباترین فصل‌های سال است و با آمدن آن، طبیعت رنگ زیبایی به خود می‌گیرد. در پی شروع این فصل نیز خانم‌هایی که به کاشت و ژلیش ناخن علاقه‌مند هستند، به سمت طرح ناخن پاییزی می‌روند. ایده و مدل ناخن پاییزه می‌تواند یکی از بهترین طرح‌ها برای ناخن باشد و ظاهر زیبایی به دستان و ناخن‌هایتان ببخشد. اما همواره بزرگ‌ترین دغدغه خانم‌ها در این مورد هم پیداکردن ایده و بهترین طرح برای ناخن است.

اما نگران نباشید، ما در این مطلب از صندلی، این مشکل را حل کرده‌ایم و طرح‌های زیبا و جذابی را پیشنهاد داده‌ایم. می‌توانید تا انتها این مطلب را مطالعه کنید و از تنوع طرح و رنگ‌های پاییزی ناخن لذت ببرید.

رنگ های ناخن پاییزی

پاییز فصل رنگ‌هاست و با شروع آن، رنگ‌هایی شاد و زیبا مانند زرد، قرمز و نارنجی خود را بیش‌تر نشان می‌دهند. در کنار این رنگ‌ها با سردشدن هوا علایق افراد نیز به سمت رنگ‌های گرم تمایل پیدا می‌کند.

تنوع رنگ‌های گرم، زیاد است و همین دلیل سبب شده است دست ما نیز در انتخاب رنگ برای لباس، آرایش، دکور، طرح ناخن و… بازتر باشد. در پاییز می‌توان از یک رنگ گرم به‌تنهایی استفاده کرد. می‌توان چندین رنگ پاییزی را ترکیب کرده و در کنار هم استفاده کرد یا از آیتم و اکسسوری‌های پاییزی مانند شکل برگ خشک‌شده نیز در استایل استفاده کرد. همه این موارد برای ناخن هم صدق می‌کند و برای داشتن طرح ناخن پاییزی زیبا می‌توانید از رنگ‌های گرم و پاییزی استفاده کنید.

از بهترین رنگ‌ها برای طراحی ناخن پاییزه می‌توان به قرمز، نارنجی، زرد، خردلی، صورتی کثیف، سبز مایل به خاکستری، آبی طاووسی، بنفش مایل به آبی و آلویی و… اشاره کرد.

طرح ناخن پاییزی با عکس

پس از آشنایی با رنگ‌های زیبای پاییزی در این قسمت تصمیم داریم که بهترین مدل‌ها و طراحی ناخن مخصوص پاییز را به شما معرفی کنیم. همه موارد معرفی شده جزء زیباترین طرح کاشت ناخن هستند و می‌توانید هر کدام را که مناسب سلیقه شما بود را انتخاب کنید.

 1. طرح ساده و تک‌رنگ: در این مدل می‌توانید متناسب با سلیقه یا استایلتان یکی از رنگ‌های پاییزی را انتخاب کنید. این رنگ را برای تمامی ناخن‌ها استفاده کنید و شکل ناخن را هرگونه که دوست دارید، اعم از بادامی، مربع، نوک‌تیز و… سوهان بکشید. سوهان کشیدن ناخن باید با دقت و متناسب با فرم دستان شما انجام شود.
 2. طرح ساده با دورنگ: می‌توانید از ترکیب دورنگ لاک استفاده کنید. در هر دست خود یک یا دو انگشت را انتخاب کنید. برای آن‌ها از یک‌رنگ استفاده کنید و برای بقیه ناخن‌ها از رنگ دیگر استفاده کنید. انتخاب رنگ‌ها نیز به خود شما بستگی دارد.
 3. ناخن فرنچ شده: اگر دوست دارید که ناخن‌های شما ساده و فرنچ شده کاشت شود و درعین‌حال تم پاییزی داشته باشد، برای شما هم ایده خوبی داریم. می‌توانید برای قسمت‌های فرنچ ناخن ها از رنگ‌های ملایم پاییزی مانند صورتی کثیف یا نارنجی روشن استفاده کنید.
 4. استفاده از آیتم‌های پاییزی: برای اینکه کاشت یا ژلیش ناخن پاییزی شما بیش‌تر نمایانگر پاییز باشد، در کنار رنگ‌ها، از آیتم‌های پاییزی استفاده کنید. برای مثال روی ناخن طرح برگ خشک‌شده استفاده کنید.
 5. طرح نمودارهای میله‌ای: نمودارهای میله‌ای را حتماً برای یک‌بار هم که شده در کتاب‌درسی یا روی دیوار دیده‌اید. می‌توانید روی ناخن از طرح هندسی نمودار استفاده کنید و ستون‌های نمودار را با یک رنگ پاییزی طراحی کنید.
 6. ناخن‌هایی با طرح چرخشی: می‌توانید روی لاک‌های تک‌رنگ، طرح‌های چرخشی ایجاد کنید و طرح‌های چرخشی را با رنگ‌های پاییزی طراحی کنید.
 7. ناخن طرح لاک‌پشتی: این طرح الهام گرفته از لاک‌پشت است که روی ناخن‌ها طرحی به شکل لاک لاک‌پشت ایجاد می‌کنند و در رنگ آن از رنگ‌های گرم پاییزی استفاده می‌کنند.
 8. طرح ناخن انتزاعی: در این مدل روی ناخن‌ها طرح‌های انتزاعی مختلف ایجاد می‌شود و طرح‌ها توسط لاک‌هایی مانند نارنجی و زردرنگ می‌شوند.
 9. ناخن با طرح طلایی: ناخن ساده با ورقه‌های آماده طلایی روی ناخن، از شیک‌ترین مدل ناخن پاییزی برای ساده پسندان است.
 10. ناخن با طرح gingham: gingham از شیک‌ترین و زیباترین طرح‌ها است که شبیه به چهارخانه بوده و هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد. ترکیب رنگ این مدل، یکی از بهترین طرح‌های پاییزی است.
 11. طرح ناخن کدوحلوایی: کدوحلوایی یکی از نمادهای پاییز است که رنگ آن نیز از زیباترین رنگ پاییزی تشکیل شده است. ایجاد یک طرح کدوحلوایی روی ناخن، به‌وضوح تم پاییزی ناخن شما را نشان می‌دهد.
 12. طرح چیتا: چیتا برگرفته از پوست حیوان چیتا بوده و یک طرح خاص و گرم برای پاییز است.
 13. طرح زبرا: در این مدل بهتر است رنگ پایه لاک یک‌رنگ روشن مانند سفید و هلویی باشد و روی آن طرح زبرا با رنگ‌های پاییزی ایجاد شود.
 14. ناخن با طرح باربری: ایجاد طرح باربری معروف با رنگ‌های پاییزی روی یک ناخن با رنگ کم‌رنگ و ساده، طرحی بی‌نظیر ایجاد خواهد کرد.
 15. ناخن براق با رنگ و تم پاییزی: ناخن‌های براق در کنار آیتم‌هایی مانند برگ طلایی و براق یک ناخن پاییزی جذاب می‌کند.
 16. ناخن با طرح هندوانه: اگر پاییز و نزدیک یلدا است، طراحی هندوانه روی دو سه تا از ناخن‌ها هم نمایانگر پاییز و هم نشان‌دهنده یلدا است. سایر طرح ناخن یلدایی را در مقاله ای جدا بررسی کرده ایم.
 17. ناخن سنگ مرمر: به طرح‌های ظریف و خاص درون سنگ مرمر توجه کرده‌اید؟ همین طرح‌ها و خطوط به این سنگ‌ها زیبایی بخشیده است. ایجاد طرحی مانند سنگ مرمر روی ناخن ظرافت و زیبایی کار را نشان خواهد داد.
 18. طرح ناخن ابری: هوای ابری از نشانه‌های پاییز است. داشتن ابرهای زیبا و کوچک روی ناخن می‌تواند نمادی از پاییز باشد.
 19. طرح ناخن با اشکال هندسی: اشکال هندسی مانند دایره، مربع و مثلث با رنگ‌های متنوع و گرم یک طرح پاییزی قشنگ است.
 20. طرح ناخن آمبره: آمبره کردن ناخن با رنگ‌های زیبایی مانند هلویی و قهوه‌ای یک طرح جذاب برای ساده پسندان است.
 21. طرح ناخن هالووین: هالووین کشورهای خارجی مصادف با فصل پاییز ایرانی‌ها است که در ایران نیز اندکی رواج پیدا کرده است؛ بنابراین داشتن یک طرح هالووین روی ناخن‌ها ایده خوبی برای پاییز است.
 22. طرح ناخن مینیمال: طرح‌های مینیمال از محبوب‌ترین طرح‌ها هستند. طرح ناخن پاییزی مینیمال نیز یک گزینه خوب برای این فصل است.
 23. ناخن طرح چاپ گاوی: ایجاد طرح‌هایی به شکل طرح پوست روی گاو و استفاده از لاک‌هایی به رنگ‌هایی گرم، یک طرح رنگی‌رنگی و جذاب برای دختران جوان است. در هنگام انتخاب لاک ها توجه به برند لاک ضروری است. ما به شما بهترین لاک های ایرانی را پیشنهاد میکنیم.
 24. ناخن با طرح روباه: رنگ موهای نارنجی روباه آن را تبدیل به یک آیتم پاییزی کرده است. طراحی روباه روی یک ناخن و دم آن در ناخن دیگر، طرحی برای خاص‌پسندان است.
 25. ناخن با رنگ‌های گرم متناوب: منظور از این طرح، انتخاب یک رنگ گرم است. در این طرح رنگ ناخن‌ها از یک رنگ پایه و ازیک‌طرف شروع شده و با تناوب و تناژ همان رنگ تا ناخن‌های بعدی ادامه می‌یابد.
 26. ناخن با طرح لبخند: ایجاد طرح‌های لبخند رنگارنگ، ناخن‌های شما را بسیار جذاب نشان می‌دهد. درعین‌حال نیز نشان از شادابی شما است.
 27. مدل ناخن کرم قهوه‌ای: کرم و قهوه‌ای از رنگ‌های گرم بوده و هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شوند. ترکیب این دو روی ناخن نیز یک مدل ناخن پاییزه مدرن است.
 28. طرح ناخن با قلب: قلب از آیتم‌هایی است که در هر جا و هر زمانی استفاده می‌شود. پس استفاده آن روی ناخن نیز قشنگ و دلبر خواهد بود.
 29. طرح ناخن خال‌خال: خال‌خالی رنگی‌رنگی با رنگ‌های متنوع پاییزی قطعاً طرح بسیار زیبایی را نمایان خواهد کرد.
 30. طرح برگ سبز و ناخن‌های براق: از رنگ سبز در پاییز غافل نشوید. این رنگ با دیگر رنگ‌های پاییزی جلوه‌ای خاص و متفاوت خواهد داشت.
 31. مانیکور با پرینت حیوانات: چاپ حیوانی برای هر فصلی مناسب است. اما در پاییز زیباتر می‌شود. استفاده از طرح کارتونی حیواناتی مانند گربه و خرس برای این فصل زیبا خواهد بود.
 32. طرح ناخن ساده سفید: سفید، رنگی خنثی است که ترکیب آن با هر رنگ در هر زمان و مکانی زیبا است.
 33. طرح ناخن با چتر: باران و چتر یک طرح دیگر برای نمایش فصل پاییز هستند. می‌توانید یک لاک زمینه ساده با چتر رنگی روی ناخن خود داشته باشید.
 34. طرح ناخن زرشکی مات و براق: زرشکی یکی از رنگ‌های گرم و مناسب پاییز است. برای این طرح از هر دست ۱ یا ۲ انگشت را زرشکی براق یا اکلیلی بزنید. ناخن‌های دیگر را زرشکی مات بزنید.
 35. ناخن با لاک نسکافه‌ای: رنگ گرم نسکافه‌ای با یادآوری یک نسکافه در روزهای ابری پاییز بسیار دلچسب است.
 36. طرح ناخن دوبعدی: استفاده از طرح‌های دوبعدی، زیبایی ناخن‌های شما را بیش‌تر نمایان می‌کند. می‌توانید از طرح‌های مختلف معرفی‌شده در همین مطلب با طراحی دوبعدی استفاده کنید.
 37. استفاده از لنز: حتماً برای کاشت نیازی نیست که روی ناخن طرح بکشید. از لنزهای آماده ناخن با طرح‌های مخصوص این فصل استفاده کنید.
 38. استفاده از نگین و پولک ناخن: در این مدل می‌توانید نگین و پولک‌ها را از رنگ‌های گرم انتخاب کنید.
 39. استفاده از لاک ژل‌های کهکشانی: در واقع این نوع لاک، ژل‌ها مگنتی هستند. لاک مگنتی با استفاده از آهنربای ناخن، طرح‌های زیبا و کهکشانی ایجاد می‌کند.
 40. مدل tortois: در این مدل ابتدا به ناخن‌ها لاک ژل آب‌نباتی بزنید. سپس به‌وسیله قلم داتینگ، رنگ‌های پاییزی را نرم روی آن پخش کنید.

جمع‌بندی

کاشت ناخن و لاک ژل امروزه بسیار ترند شده است و خانم‌های زیادی از آن استفاده می‌کنند. همچنین سعی می‌کنند طرح ناخن‌هایشان با فصل یا مراسم و لباسی که قرار است استفاده کنند، ست شود. از این رو ما در این مقاله از صندلی به این خانم‌های خوش‌سلیقه ما هم چند طرح زیبای پاییزه معرفی کردیم تا به زیبایی ناخن‌هایشان در پاییز کمک کنیم. نظر شما در مورد طرح‌هایی که معرفی کرده‌ایم چیست؟ شما کدام را بیشتر پسندیدید؟ خودتان از چه طرحی استفاده می‌کنید؟

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متن سربرگ خود را وارد کنید