مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه
ناخن
طراحی ناخن

۲۰ مدل ناخن شب یلدا

فهرست مطالب

امروزه کاشت ناخن و طراحی یکی از ایده‌های جذاب برای داشتن استایل شیک و جذاب است که به‌شدت موردتوجه قرار گرفته است. خانم‌های جوان در مناسبت‌های خاص مثل شب یلدا طرح‌های شیک و جذاب را برای ناخن‌های خود انتخاب می‌کنند. با انتخاب طرح‌های جذاب استایل آنها شیک‌تر و جذاب‌تر می‌شود. در این گونه مراسم‌ها بانوان به دنبال طرح‌های زیبا برای ناخن‌های خود هستند و ممکن است روزها به دنبال طرح‌های مختلف بگردند. پیام ما به بانوان جوان این است که نگرا نباشند؛ زیرا در این مطلب ما قصد داریم چند مدل ناخن شب یلدا را به این عزیزان معرفی می‌کنیم. پس تا انتهای مطلب از صندلی با ما همراه باشید و از این طرح‌های جذاب لذت ببرید.

بهترین ایده ناخن برای شب یلدا

شب یلدا به‌عنوان یک مناسبت خاص در تقویم ایرانی تلقی می‌شود و بیشتر افراد دوست دارند در این شب خاص، شیک و متفاوت باشند. ازاین‌رو بانوان جوان به طراحی ناخن روی می‌آورند تا استایل خود را جذاب‌تر کنند. مدل‌های طراحی ناخن شب یلدا بسیار متنوع است و اغلب بر اساس سلیقه افراد انجام می‌شود. در طراحی ناخن برای شب یلدا اغلب رنگ‌های سبز یا قرمز مورداستفاده قرار می‌گیرند. این رنگ‌ها در اصل نماد این شب هستند. در طراحی ناخن برای شب یلدا، از اشکالی مثل هندوانه و انار نیز استفاده می‌شود.

 به‌عنوان‌مثال برای دیزاین شیک و زیبا روی ناخن‌ها، می‌توانید یکی از ناخن‌ها را به شکل هندوانه طراحی کنید و به بقیه ناخن‌ها لاک سفید و قرمز بزنید. همچنین می‌توانید روی ناخن‌های خود دانه‌های برف طراحی کنید و به پیشواز زمستان بروید. حتی می‌توانید روی ناخن‌هایتان یک آدم برفی طراحی کنید. علاوه بر این استفاده از لاک‌های صورتی، سبز و قرمز به همراه چند نقطه سیاه، یک طرح ناخن شب یلدا با ظاهری جذاب و متفاوت را به وجود می‌آورد. می‌توانید از طرح انار نیز برای ناخن‌های خود استفاده کنید. همچنبن رنگ لاک ناخن برای متولدین هر ماه نیز همیشه میتواند شیک باشد.

 در طراحی ناخن شب یلدا می‌توانید از مدل فرنچ نیز استفاده کنید. جهت ایجاد طرح یلدایی می‌توانید برای نوک ناخن‌ها، رنگ‌های قرمز یا سبز را به کار ببرید. ترکیب جالب و شگفت‌انگیزی از رنگ‌های قرمز گوجه‌ای و سفید با طرح توت‌فرنگی، نیز استایل خاص و شیکی به ناخن‌های شما می‌دهد. با اینکه ارتباط زمانی بین این میوه‌های تابستانی و شب سرد یلدا وجود ندارد، اما تنها با استفاده از رنگ قرمز می‌توان آن را به تم یلدایی تبدیل کرد. حتی می‌توانید روی طرح‌های خود از چند نگین کوچک نیز استفاده کنید.

قصد تغییر فرم ناخن های خود را دارید ؟

انواع مدل ناخن شب یلدا

شب یلدا یکی از جشن‌های سنتی و پرطرف‌دار در فرهنگ ما است که هر ساله با آغاز فصل زمستان جشن گرفته می‌شود. در این شب دختران نوجوان و بانوان جوان ناخن‌های خود را با موتیف‌های مختلف شب یلدا طراحی می‌کنند. ناخن‌کارها و دیگر افرادی که به طراحی ناخن علاقه دارند می‌توانند از این شب به‌یادماندنی برای ایجاد طرح‌ها و استایل‌های جذاب بر روی ناخن‌ها استفاده کنند. مدل‌ها طرح‌های بسیار زیاد و متنوعی برای طراحی ناخن وجود دارد. اغلب طرح‌ها استفاده شده برای این شب طرح هندوانه، انار، آدم‌برفی و دانه‌های برف است. همچنین برای طراحی نیز بیشتر رنگ‌های قرمز، سبز و سفید مورداستفاده قرار می‌گیرند. در ادامه ما انواع مدل ناخن شب یلدا و چند ایده جذاب برای طراحی ناخن‌ها را بیان می‌کنیم:

1_ جذاب‌ترین و رایج‌ترین ایده برای طراحی ناخن‌ها سبک هندوانه است که طرف‌داران زیادی دارد. در این طراحی از رنگ‌های قرمز و سبز استفاده می‌شود. با استفاده از انواع لاک‌های قرمز، سبز و سیاه می‌توانید این طرح‌ها را به‌راحتی اجرا کنید.

 2_ استفاده از طرح انار بر روی ناخن‌ها هم زیبااست و جذابیت خاصی دارد. در این طراحی نیز اغلب از رنگ قرمز تیره یا اناری استفاده می‌شود.

 3_ یک مدل جذاب دیگر این است که روی همه ناخن‌های خود، رنگ قرمز بزنید و سپس بر روی چند تا از آنها با استفاده از لاک سفیدرنگ، دانه‌های برف بکشید. با این طرح شما در شب یلدا بسیار متفاوت و شیک خواهید بود.

 4_ برای جذابیت بیشتر می‌توانید در کنار رنگ قرمز، از طرح یک آدم‌برفی روی ناخن‌های خود استفاده کنید. استفاده از طرح‌هایی نظیر آدم برفی، دانه‌های برف و گوزن شمالی بر روی ناخن‌ها آنها را به یک تابلوی هنری تبدیل می‌کنند.

5_ طرح انار  نیز یکی از طرح های جذاب و شیک برای ناخن های شما است. در این سبک یک طرح انار بر روی ناخن کشیده می شود که جذابیت و زیبایی خاصی دارد و در واقع نوعی نماد برای این شب به یادماندنی است.

 6_ از آنجایی‌که شب یلدا و شب سال نو میلادی به هم نزدیک هستند می‌توانید از طرح بابانوئل و گوزن نیز برای ناخن‌های خود استفاده کنید.

 7_ افرادی که به دنبال رنگ‌ها طرح‌های ساده‌تر هستند می‌توانند فقط از رنگ قرمز یا ترکیب رنگ قرمز و سبز برای ناخن‌های خود استفاده کنند.

 8_ طرف‌داران طرح فرنچ می‌توانند برای شب یلدا نیز از این طراحی زیبا استفاده کنند. برای این کار فقط کافی است یک‌رنگ ساده به ناخن‌های بزنید و نوک ناخن‌ها را قرمز یا سبز کنید. با این فرنچ زیبا می‌توانید استایلی شیک و جذاب داشته باشید.

 9_ از آنجایی‌که شب یلدا آغاز زمستان است می‌توانید از طرح‌های زمستانی مانند دانه‌های برف، کوه برفی، بارش برف، آدم‌برفی و… برای ناخن‌های خود استفاده کنید و استایلی متفاوت داشته باشید.

10_ برای ایجاد استایل یلدایی روی ناخن‌های خود می‌توانید از طرح میوه‌هایی مانند پرتقال و کیوی و دیگر تم‌های این شب نیز استفاده کنید. استفاده از طرح میوه‌های زمستانی مثل کیوی و پرتقال بر روی ناخن‌هایتان، جذابیت خاصی به آنها می‌دهد.

 11_ می‌توانید از لنزهای مختلف با طرح‌های یلدایی برای ناخن‌های خود استفاده کنید. این لنزها مخصوص ناخن هستند و برای دیزاین آنها به کار می‌روند. با استفاده از این لنزها ناخن‌های شما بسیار جذاب و شیک می‌شوند.

 12_ اگر می‌خواهید متفاوت‌تر از همه باشید می‌توانید فقط از رنگ سبز و سفید برای ناخن‌های خود استفاده کنید. این سبک دیزاین بسیار جذاب است و استایل شما را شیک‌تر می‌کند. اگر دوست داشتید می‌توانید از دانه‌های برف سفید بر روی ناخن‌های سبز استفاده کنید.

 13_ استفاده از طرح هندوانه قاچ شده می‌تواند بسیار جذاب و شیک باشد. برای این طرح می‌توانید به‌جای رنگ قرمز، از رنگ صورتی استفاده کنید. برای دانه‌های هندوانه نیز از لاک سیاه‌رنگ کمک بگیرید.

 14_ این مدل طراحی نیز جزو مدل‌های پرطرف‌دار است. برای این دیزاین می‌توانید کل ناخن‌ها را قرمز کرده و در یکی از انگشت‌های دست راست یک هندوانه و در یکی از انگشت‌های دست چپ یک انار بکشید.

 15_ اگر به طرح‌های درشت علاقه ندارید می‌توانید از طرح قاچ‌های کوچک هندوانه روی ناخن‌های خود استفاده کنید.

16_ یک طرح قرمز آمبره نیز می‌تواند استایل شمار بسیار شیک و جذاب کند. به‌جای استفاده از طرح هندوانه و یا طرح‌های زمستانی می‌توانید از این طرح آمبره ساده و جذاب استفاده کنید.

17_ استفاده از طرح انار قاچ شده و دانه‌های انار نیز می‌توانید استایل ناخن‌های شما را شیک و جذاب کند.

 18_ ترکیب طوسی، نقره‌ای و سفید با طرح گوزن و دانه‌های برف جزو شیک‌ترین طرح‌ها برای شب یلدا است که تم زمستانی و سال نوی میلادی دارد.

 19_ استفاده از آبرنگ و تم یلدایی جذابیت خاصی به ناخن‌های شما می‌دهد و استایل شما را شیک و جذاب می‌کند. حتی می‌توانید در طراحی ناخن خود، نوشته‌های ریز مانند کلمه یلدا را نیز به کار ببرید.

 20_ ترکیب سبز و صورتی نیز بسیار جذاب است و طرح ناخن شما را متفاوت‌تر و زیباتر می‌کند. برای این مدل طراحی می‌توانی از سبز تیره و سبز روشن استفاده کنید. سایر طراحی ناخن پاییزی نیز بسیار زیبا هستند.

توجه داشته باشید که این طرح‌ها مخصوص ناخن‌های شب یلدا هستند و می‌توانید از آنها برای ناخن‌های کوتاه و بلند استفاده کنید. هنگام انجام طراحی، از تنوع در رنگ‌ها و الگوها استفاده کنید تا ظاهر ناخن‌های شما جذاب‌تر باشد. برای افزایش دوام طرح، از لایه‌های محافظ استفاده کنید. همچنین این طرح‌های برای ناخن‌های مربع‌شکل، گرد، گلدانی و بادامی قابل‌اجرا هستند. انتخاب مدل ناخن مناسب فرم دست نکته ای است که قبل از طراحی باید به آن دقت کنید. با این ایده‌ها و نمونه‌های طراحی ناخن شب یلدا، به راحتی می‌توانید در این شب خاص، استایل خاص و جذابی را برای خود ایجاد کنید.

جمع بندی

در این مطلب تعدادی از ایده‌های جذاب برای طراحی ناخن شب یلدا را به شما معرفی کردیم. در این شب خاص، می‌توانید با طراحی ناخن‌های خود استایلتان را جذاب‌تر کنید. این ایده‌ها و طرح‌ها را می‌توان هم در منزل و هم در سالن توسط ناخن‌کار انجام داد. ازآنجایی‌که برخی از این سبک‌ها و طراحی‌ها ریز و ظریف هستند بهتر است توسط یک ناخن‌کار حرفه‌ای انجام شوند. با کمک یک ناخن‌کار می‌توانید هر طرح یلدایی را که می‌خواهید روی ناخن‌های خود اجرا کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متن سربرگ خود را وارد کنید